Logo BoxOfHope
EU Logo

O nas

Photo

PUDEŁKO NADZIEI - BOXOFHOPE.PL

 

Jeszcze nigdy pomoc nie była tak łatwa!

 

Chcemy, aby pomaganie było łatwe i przyjemne. Dlatego stworzyliśmy BoxOfHope.pl - platformę, która pozwala Ci oddać swoje niepotrzebne rzeczy w prosty i wygodny sposób. Jesteśmy internetową, proekologiczna platformą, która umożliwia oddawanie poprzez darmową wysyłkę, używanych rzeczy.

 

Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej platformie i zamówisz darmowy odbiór, a nasz kurier przyjedzie po rzeczy, które chcesz oddać. Potem rozpakowujemy je i sprzedajemy na naszej stronie internetowej lub na popularnych platformach aukcyjnych, a połowę przychodów przekazujemy na cele charytatywne.

 

My, zespół BoxOfHope.pl jesteśmy pasjonatami tworzenia i utrzymywania produktów i usług kochanych przez Klientów.

 

Nasza platforma została zaprojektowana, aby pomóc Ci czynić dobro i zmieniać świat, tworzymy BoxOfHope.pl czyli pudełko nadziei.

 

Celem naszej usługi jest redukcja odpadów na wszystkich poziomach. Nasz model biznesowy opiera się na zasadach zero waste: redukuj, używaj ponownie, poddawaj recyklingowi. Mamy nadzieję, że świadcząc tę usługę, zainspirujemy ludzi do zastanowienia się jak mogą coś zmienić w otaczającym ich świecie!

 

Dzięki BoxOfHope.pl możesz pomagać, nie wychodząc z domu, tworząc jednocześnie lepsze środowisko. Razem tworzymy gospodarkę o obiegu zamkniętym i dajemy nowe życie rzeczom, które już nie są potrzebne. Dołącz do nas i dołóż swoją cegiełkę dla naszej planety!