Logo BoxOfHope
EU Logo

Jak to działa?

Photo

 

Wierzymy w gospodarkę o obiegu zamkniętym.

 

Dlatego zwracamy się do Ciebie, aby pomóc Ci zrobić świat lepszym miejscem. Wiemy, że masz wiele rzeczy, których już nie potrzebujesz lub nie używasz, i chcemy pomóc Ci dokonać czegoś dobrego z nimi.

 

Dlatego stworzyliśmy BoxOfHope.pl - aby promować ideę gospodarki cyrkularnej, pomagając Ci dać nowe życie swoim niepotrzebnym rzeczom. To proste: zarejestruj się na platformie i zamów bezpłatny odbiór paczki przez kuriera lub dostarcz ją do paczkomatu. Gdy otrzymamy paczkę od Ciebie, rozpakujemy ją, a następnie otrzymane produkty sfotografujemy, opiszemy i sprzedamy na naszej stronie internetowej lub na popularnych serwisach aukcyjnych. Finalnie przekażemy połowę wszystkich dochody na cele charytatywne (na organizację, którą wybrałeś przy  - wszystko dzięki temu, co DAROWAŁEŚ je nam!

 

Jeśli prowadzisz lub zarządzasz sklepem internetowym możesz dołączyć do naszej platformy i promować razem z nami ideę gospodarki cyrkularnej. Twoi Klienci dzięki temu mogą ponownie wykorzystać otrzymane od Ciebie opakowanie i odesłanie w nim swoich niepotrzebnych rzeczy. Szczegóły o możliwości współpracy sprawdzisz tu: Współpraca ze sklepami internetowymi.

 

Jeśli prowadzisz lub zarządzasz Fundacją czy też Organizacją Pożytku Publicznego możesz do nas dołączyć poprzez zarejestrowanie się - dzięki temu znajdziesz się na liście organizacji, które mogą być wybrane podczas procesu oddawania rzeczy - wtedy jeśli je sprzedamy połowa dochodów trafi na konto Twojej organizacji. Szczegóły o możliwości współpracy sprawdzisz tu: Współpraca z fundacjami.